شیراز رفت و روب > درباره ما
درباره ما

درباره شیراز رفت و روب

شیراز رفت و روب یک شرکت خدمات نظافتی است که با داشتن سابقه چندسالته و موفق در زمینه کلیه امور خدماتی مورد نیاز جامعه است که توانسته مجوزهای لازم جهت فعالیت در زمینه های مختلف در این شهر را به دست آورد. گروه خدمات نظافتی رفت و روب با داشتن کادر مجرب، متخصص و آموزش دیده خود توانسته تجربه های لذت بخشی را از فعالیت در زمینه های مختلف به دست آورد واز امتیازاتی همچون امکان ثبت سفارش آنلاین، اعزام سریع نیرو و پرداخت در محل برخوردار است.
هدف این شرکت تامین نیازهای خدمات نظافتی در سراسر شیراز بوده و تلاش کرده تا در رسیدن به این هدف همه این خدمات را به نحو احسن به اتمام برساند تا مشتریان خود را در سراسر شهر راضی و خشنود کند. این گروه خدماتی با فراهم آوردن افراد مصمم و چابک و آموزش دیده و متخصص سعی کرده گروهی کاملا حرفه ای و منسجم تشکیل دهد تا در انجام پروژه های محوله بهترین عملکرد را داشته باشد.
خدماتی که در این شرکت انجام می شود شامل کلیه خدمات نظافتی همچون : نظافت منزل، اعزام نیروی خدماتی، پرده شویی، مبل شویی، خدمات باغبانی و سرایداری، خدمات نگهداری از سالمند و کودک، خدمات کف سابی و نماشویی و ... 


چرا باید به شرکت رفت و روب شیراز اعتماد کرد؟

همیشه ضمانت در هر محصول و خدمتی حرف اول را می زند. در مورد شرکت ها این مورد اهمیت بیشتری میگیرد چرا که ضمانت کاری یک شرکت یکی از ویژگی های مهم و ویژه ایست که آن شرکت می تواند ارائه دهد. طبیعتا شرکت هایی که دارای ضمانت های کاری مطمئنی باشند قابل اعتمادترند. شرکت شیراز رفت و روب در این زمینه گامی فراتر نهاده و ضمانتی ویژه را برای خدمات خود اختصاص داده است که ما نام آن را ضمانت بعد از انجام کار گذاشته ایم.
حال ضمانت بعد از کار به چه معناست ؟ ضمانت بعداز کار یعنی ما تضمین می دهیم که هر گونه کم و کاستی در انجام کار قابل جبران و پیگیری است و این تعهد به صورت جدی و بدون کوچکترین کم و کاستی اجرا میشود. در هر زمانی که درخواست کننده خدمات نسبت به عملکرد شخص اعزامی معترض داشته باشد پس از بررسی های لازم شخص جایگزین به محل اعزام شده و نظافت مجدد انجام میگیرد و هیچ گونه هزینه اضافه ای گزفته نخواهد شد.
این نوع ضمانت در همه فعالیت های شرکت قابل اجراست. شما همشهریان عزیز در هر زمان می توانید با تماس با پشتیبانی شکایت خود را از نیروهای ما با ما در میان بگذارید تا پس از بررسی وضعیت نسبت به مشکل پیش آمده اقدام شود و علاوه بر نیروی جایگزین با فرد خاطی برخوردهای لازم صورت گیرد. همواره در کنار شما خواهیم بود تا بتوانیم زندگی راحتی را برای شما فراهم کنیم، ما را در انجام وظیفه خدمات رسانی به بهترین شکل ممکن به شما یاری کنید تا همواره به پشتوانه حضور شما دلگرم شویم.

شرکت خدماتی نظافتی شیراز
۰۹۱۲۵۱۱۲۸۲۲

گروه نظافتی شیراز رفت و روب با چندین سال تجربه و انجام موفقیت آمیز پروژه های مختلف، همواره برای بهبود کیفیت خدمات در تلاش می باشد و آمادگی خود را برای انجام هر گونه خدمات نظافتی و مراقبتی اعلام می دارد تا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و مواد مرغوب ، دغدغه هاو نگرانی هایتان را از بابت این خدمات کاهش دهد .

شرکت نظافتی شیراز با قیمت مناسب

ارائه خدمات نظافتی ساختمان با قیمت مناسب بدون دریافت هیچگونه وجه اضافی

شرکت نظافتی در شیراز

ارائه خدمات مورد نظر مشتری در سریعترین زمان ممکن و تضمین سرعت ارائه هر نوع خدماتی در هر نقطه از شیراز

شرکت نظافتی در شیراز

اعزام نزدیک ترین نیروهای مجرب و آموزش دیده در کوتاه ترین زمان به محل موردنظر در اسرع وقت.

شرکت نظافتی در شیراز

ارائه انواع خدمات با کیفیت و سطح بالا، یکی از مهم ترین اهداف شرکت نظافتی در شیراز رفت و روب می باشد.

اهداف شیراز رفت و روب

باتوجه به رضایت شما که اولین الویت کاری تیم شیراز رفت و روب می باشد، ما آماده ایم تا هر گونه خدمات قابل ارائه در شرکت که از آنها نام برده شده را به بالاترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و با اعزام به موقع نیروهای مجرب برای ارائه خدمات به انجام برسانیم. حفظ کیفیت در انجام کارها بدون اتلاف وقت و در سریع ترین زمان ممکن یکی از مهمترین اهداف و خواسته های ما در انجام وظایف و خدمت به شماست ...

تمامی حقوق این سایت متعلق به