شیراز رفت و روب > شرکت کفسابی در شیراز

بهترین شرکت خدمات کفسابی در شیراز با قیمت مناسب

کفسابی اگر توسط افراد بی تجربه و خام صورت بگیرد منجر به ایجاد مشکل و دردسر می گردد چرا که فرد کفساب باید به خوبی از نوع سنگ و نحوه ای که برای سابیدن آن سنگ بهتر است استفاده کند و این یعنی نیازمند تجربه و مهارت است.
شرکت شیراز رفت و روب با تخصص در کفسابی ساختمان در شیراز می تواند یک گزینه بسیار مناسب برای انتخاب شما همشهریان عزیز شیرازی باشد.


کفسابی ساختمان و دلایل استفاده از آن :

۱- کفسابی ساختمان بیشتر برای آن دسته از ساختمان هایی کاربرد دارد که تازه در حال ساختن هستند و در هنگام نصب سنگ ، سرامیک و موزاییک در کف، موادی مانند چسب و سیمان و ... بر روی سطح ریخته شد و قابل پاک کردن به صورت معمولی نباشد .
۲- همچنین اگر مدت زیادی از ساخت کف ساختمان گذشته باشد و کف دچار خوردگی و کثیفی شده باشد و زیبایی خود را از دست داده باشد که در این صورت هم از کفسابی ساختمان برای بازگرداندن زیبایی به محیط استفاده می شود.
۳- پس از سنگ فرش کردن ساختمان ، ممکن است سنگ ها از نظر ساختار و پستی و بلندی و رنگ به حالت عادی و مناسب نباشند. در این حالت فرد کفساب با مهارت و تخصصی که برای انجام اینکار دارد با استفاده از دستگاه های مخصوص سنگ سابی ، سرامیک سابی و ... می تواند این مشکلات را حل نماید و نواقص به وجود امده را از بین ببرد .
۴- همچنین امروزه کفسابی به عنوان یک کار لوکس برای ساختمان ها شناخته می شود.

همه این ها از جمله مواردی است که باعث شده کفسابی جز یکی از کارهای پر کاربرد تبدیل شود و بسیاری از افراد برای زیبایی بخشیدن به ساختمان از این حرفه استفاده کنند.  


کفسابی در شیراز قبل و بعد

هزینه کفسابی در شیراز چقدر است؟

لیست قیمت کفسابی در شیراز

نکاتی مهم در تعیین قیمت کفسابی در شیراز

رسیدن به یک قیمت کامل و مقطوع در تعیین قیمت کفسابی در شیراز مستلزم داشتن اطلاعات در زمینه های مختلفی است که پس از روشن شدن آنها میتوان قیمت نهایی را تعیین کرد.  از جمله پارامترهایی که در قیمت کفسابی در شیراز تاثیر گذارند عبارتند از
نوع سنگ، متراژ محیط ، دوری و نزدیکی محیط کفسابی به شهر و اینکه کف مورد نظر قبلا ساب خورده یانه ، نوع کفسابی (ایتالیایی و معمولی و رزین ساب ) و … همگی در قیمت کفسابی موثر است. 
مثلا برای نمونه به مقایسه دو نوع مختلف کف می پردازیم. در کف هایی که قبلا ساب خورده به دلیل صاف بودن سطح تنها براقیت کف مد نظر است که نسبت به سطح ساختمان تازه تاسیس که توسط سیمان و مصالح کثیف و سطح یکنواختی ندارد طبیعتا ارزانتر خواهد بود.
گاهی در کفسابی بایستی یک یا چند سنگ عوض شود که در قیمت آن موثر است البته در قیمت تمام شده .(این کار به طور عرف به عهده کارفرما می باشد)
اگر سنگ شما دارای درز باشد بایستی آن درزها با رزین هم رنگ سنگ پر شود که به آن رزین ساب می گویند که این موضوع هم در قیمت سنگسابی موثر است. البته می توان این درزها را با بتونه (سیمان سفید و چسب بتن)پر کرد که قیمت پایینتری دارد
✔  قیمت سنگسابی در مناطق دور از شهر به علت هزینه رفت و آمد اندکی بالاتر است اما اگر متراژ بالا باشد این موضوع را پوشش می دهد .
 کسانی که بهترین نوع کفسابی را می خواهند که منظور همان کفسابی شیشه ای یا کفسابی ایتالیایی است نسبت به کفسابی معمولی قیمت بالاتری بایستی پرداخت کنند.
✔ متراژ محیط سنگسابی
هم در قیمت کفسابی موثر است هر چه متراژ بالاتر قیمت تمام شده ، تخفیف داده می شود و در نهایت قیمت کفسابی پایین تر محاسبه می شود.
✔ قیمت کفسابی پله
در تعداد پایین به صورت تکی و در تعداد بالا تفاهمی محاسبه می شود.

*** برای اطلاع دقیق تر و کامل تر در مورد قیمت کفسابی در شیراز یا دیگر خدمات این شرکت از جمله نظافت منزل و ... با پشتیبانی سایت در تماس باشید.

انواع روش های خدمات کفسابی در شیراز

اصولا کفسابی در سه مرحله یا سه روش کلی انجام می شود که عبارتند از:
• سابیدن با زرین:
برای اینکه حفره ها و خط و خطوط موجود در سنگ ها را از بین ببرند از ماده ای یه نام زرین استفاده می کنند که پس از استفاده از این ماده سنگ را ساب میزنند.

• سابیدن کامل:
که این روش دارای چند مرحله است که باید به ترتیب انجام شوند یکی از مزایای این روش براق شدن و یکنواخت شدن سطح سنگ ها می باشد.

• استفاده از فرچه ی سیمی:
با استفاده از یک فرچه سیمی کفسابی ساختمان را میتوان انجام داد. یکی از معایب این روش به دلیل استفاده از فرچه ی سیمی امکان ایجاد خط و خطوط در سنگ و آلودگی سریع سنگ است.
فرد کفساب برای اینکه در کارش موفق باشد باید حتما آشنای لازم با انواع مدل کفسابی را داشته باشد و این برای یک شرکت که در این زمینه فعالیت می کند ضروری ویک اصل مهم به حساب می آید که از افرادی در این زمینه استفاده کند که از این اصل اساسی اطلاعات کامل را داشته باشد چرا که ممکن است هر طبقه از انواع مختلفی مواد ساخته شده باشد به همین دلیل برای ارائه خدمات آنها باید روش های متفاوتی اتخاذ شود.
بر همین اساس شرکت شیراز رفت و روب در این زمینه تلاش کرده تا برای تکمیل کادر خود از افراد متخصص و آموزش دیده در انجام کارهای محوله استفاده کند که آموزش های لازم برای انجام انواع خدمات کفسابی ، کفسابی سنگ و کفسابی سرامیک را دیده باشند و اطلاعات کافی در زمینه استفاده از انواع وسایل کفسابی را بلد باشند.

انواع روش های کفسابی در شیراز - شیراز رفت و روب
کفسابی سنگ فرش

کفسابی سنگ در شیراز

یکی از متداول ترین سنگ هایی که برای کفسابی تقاضا دارد کفسابی سنگ مرمر است که یکی از انواع سنگ و کفپوش های پر طرفدار می باشد که ظاهر ظریف و مرسوم را ارائه می دهد. این سنگ نسبتا نرم و صیقلی است که تا حدودی حساس به خراش است. ابزار و تکنیک های مربوط به نصب کف سنگ می تواند زمینه کاری را خطرناک سازد پس مراقب باشید و از شرکت ها و ابزارهای معتبر استفاده کنید.
کفسابی موزاییک

موزاییک سابی در شیراز

موزاییک پر کاربرد ترین نوع کف پوش است که عبارت است از نوعی سنگ که توسط کارخانه تولید می‌شود و مخلوطی از سنگ های ریز و سیمان است. معمولاً در حیاط منزل ،محوطه ها،پیاده رو ها،پارکها و…. استفاده میشود. البته در کف بعضی از منازل و مکانهای عمومی مثل بیمارستان ها و…..نیز  از موزاییک استفاده میکنند. با توجه به اینکه موزاییک آلودگی ها را به خود میگیرد هر به چند وقت نیاز به کفسابی دارند تا تمیز مثل روز اول شوند.
کفسابی سرامیک

کفسابی سرامیک در شیراز

سرامیک نوعی کف پوش است که معمولا از خاک رس قرمز یا سفید ساخته شده که تقریبا همیشه با یک لعاب با دوام همراه است. کاشی های سرامیکی معمولا برای ترافیک سبک و متوسط مناسب هستند و به طور کلی دارای رتبه جذب آب نسبتا بالا هستند و باعث کاهش مقاومت در برابر یخ زدگی می شوند. برای از بین بردن کثیفی های سرامیک باید با ظرافت خاصی کار کرد تا از صدمه رسیدن به سرامیک جلوگیری شود.
دیگر خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به