شیراز رفت و روب > اسباب کشی در شیراز > باربری اسباب کشی شیراز

باربری اسباب کشی شیراز - حمل اثاثیه در شیراز

بسته بندی و حمل اثاثیه در شیراز و شرکت باربری اسباب کشی شیراز در این استان بسیار مورد استقبال همشهریان عزیز قرار گرفت به همین علت خدمات حمل اثاثیه منزل شیراز توسط شرکت خدماتی شیراز رفت و روب با مجرب ترین کارگر اسباب کشی در شیراز ارائه و در اختیار شهروندان قرار گرفت که توانست در مدت زمان کوتاهی رضایت مشتریان را جلب کند و روزانه به تعداد مشتریان خود بیفزاید.

شرکت حمل اثاثیه منزل در شیراز

با توجه به سابقه درخشان شرکت شیراز رفت و روب و همچنین رضایتمندی که مشتریان از این مجموعه دارد، تصمیم گرفته شد تا شعاع کاری خود را گسترده تر کرده و بتواند خدمات بیشتری را به همشریان عزیز عرضه کند. بسته بندی و حمل اثاثیه در شیراز اولین مرحله برای یک اسباب کشی می باشد. اگر این کار یعنی بسته بندی اثاثیه به درستی و به صورت حرفه ای صورت بگیرد قطعاً در زمان جا به جایی ، شما بدون هیچ گونه مشکل و هیچ دردسری وسایل را به مقصد مورد نظرتان خواهید رساند. اینجاست که اهمیت جمع کردن لوازم و وسایل و همین طور سالم رسیدن بار به محل مورد نظر مشخص خواهد شد. بنابراین کار را به دست افراد یا گروهی که در این زمینه تخصص کافی دارند بسپارید تا هم به راحتی و بدون مشقت درست انجام دهند و همچنین تجربه کافی را دارا هستند و درصد احتمال آسیب دیدگی اثاثیه را کاهش خواهند داد. اتوبار شیراز و حمل اثاثیه منزل شیراز با افرادی متخصص و مجربی که در اختیار دارد ضامن حفظ کالا و اثاثیه شما می باشد. امروزه غالبا به دلیل اجاره نشینی افراد، خدمات باربری شیراز هم زیاد شده است. اما نگرانی که همیشه برای مشتریان وجود داشته بحث افرادی است که کارگر اسباب کشی می باشد که کاربلد نباشند و به اثاثیه آنها ضربه ای وارد کنند و موجب خسارت شود. این شرکت همواره از افرادی مجرب و کاربلد استفاده کرده که تضمین کننده کالای سالم شما می باشد و متخصص در امر بسته بندی اثاثیه و حمل اثاثیه منزل شیراز می باشد که خدمات اسباب کشی منزل در شیراز  و حمل بار را با انواع وسایل جابه جایی از جمله وانت ، خاور و نیسان انجام می دهد و تمامی خدمات را برای شما انجام خواهند داد. شما می توانید این مجموعه را به عنوان بهترین شرکت حمل بار و اثاثیه منزل در شیراز را انتخاب کرده و با بهترین قیمت و به دور از نگرانی و دغدغه وسایل خود را جا به جا کنید. روال کار جابه جایی و حمل بدین گونه است که صفر تا صد انجام میگیرد بدین صورت که پس از تماس شما با و ثبت کردن مشخصات خود ، نیروهای این مجموعه از مرحله بسته بندی وسایل تا حمل وسایل و در آخر با چیدمان تخصصی و مدنظر شما در محل مذکور یاری رسان شما خواهیم بود. شرکت خدمات اسباب کشی شیراز برای جا به جایی وسایل مشتریان، از افرادی خبره و نیرومند استفاده می کند تا بتوانید آن را به عنوان یک خاطره ی شیرین در آلبوم خاطرات خود نگه دارید.


بسته بندی و حمل اثاثیه در شیراز رفت و روب

عدم بسته بندی صحیح اثاثیه منزل و شرکت ها ، منجر به آسیب دیدن وسایل هنگام حمل بار و جابجایی می شود. نوع جمع آوری و بسته بندی وسایل ، در انتخاب خودرو تاثیر گذار است. بدین صورت که وسایلی که به طرز صحیح جمع شده اند مکان کمتری را اشغال می کنند بنابر این به یک ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری احتیاج پیدا می شود و از این راه شما با یک تیر دونشان میزنید چرا که هزینه ی باربری را هم کاهش خواهید داد و هم وسایل خود را سریع تر جابه جا کرده اید. وقتی که وسایل منزل به صورت درست، صحیح و حرفه ای بسته بندی شود، پیدا کردن، باز کردن و چیدن وسایل نیز در مکان جدید با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت. از دیگر مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
سر درگم و کلافه نبودن حین جابه جایی و چیدمان بصورت درست و صحیح، باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و نقل و جابجایی می شود.
دقت،نظم و سرعت در چیدمان اثاثیه
جلوگیری از آسیب دیدن وسایل
افزایش سرعت حمل و نقل و اسباب کشی

بسته بندی و حمل اثاثیه در شیراز

باربری شیراز چه فعالیت هایی را انجام می دهد؟

شاید سوالی برای کاربران و مشتریان در خصوص خدمات باربری شیراز پیش بیاید و آن این است که این شرکت ها چه خدماتی را چگونه ارائه می دهند. که برخی از آن ها عبارتند از:
 بسته بندی و حمل اثاثیه در شیراز در انواع بار های سنگین و بزرگ مانند یخچال، جهیزیه عروس
حمل و نقل انواع بار و وسایل تجاری و صنعتی
جا به جایی وسایل منزل با کادری مجرب و متخصص
  اتوبار شیراز با حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل و جابجایی مبلمان منزل و اداری
•  حمل و نقل با انواع ماشین ها نظیر وانت ، نیسان، کامیون ، کامونت مسقف و ...
•  
شرکت حمل اثاثیه منزل در شیراز و لوازم بزرگی مانند یخچال ها با کارگرانی مجرب و متعهد 


هزینه شرکت حمل اثاثیه منزل در شیراز و بسته بندی چقدر است؟

قطعا یکی از مهم ترین دلایلی که برخی ترجیح می دهند که خود با ماشین الات مخصوص با وسایل در دسترس خود وسایل را جا به جا کنند بحث مالی و هزینه اسباب کشی در شیراز است. بنابراین این کار باعث خسارت های زیادی به وسایل می شود. از جمله عواملی که باعث عدم اطمینان مردم به شرکت های اتوبار شیراز شده است می توان به یک مشکل مهم اشاره کرد و آن دو نرخی بودن شرکت های حمل بار است یعنی بعضی از شرکت های حمل اثاثیه منزل در مرحله اول وقتی با آنها تماس می گیرید یک نرخ را به شما اعلام می کنند و وقتی که کار جابجایی وسایل منزل انجام شد یک قیمت دیگری را برای شما حساب می کنند که این مورد بسیار ناراحت کننده است. اما راه کاری که شما باید انتخاب کنید انتخاب یک شرکت حمل بار و اثاثیه منزل مطمئن می باشد که شرکت شیراز رفت و روب از جمله این شرکت های مطمئن است که با تعیین هزینه قطعی و صدور فاکتور این مشکل را برای همیشه ریشه کن نموده است. برای تعیین قیمت قطعی پس از درخواست از طرف مشتری ، افراد ما برای برآورد هزینه ها ، به محل مورد نظر اعزام می شوند و تخمین قیمت می کنند . سپس با صدور فاکتور و توافق بر سر قیمت ، کار جابه جایی شروع می شود.

اتوبار شیراز

حمل بار و اثاثیه منزل در شیراز

نکاتی برای بسته بندی حرفه ای اثاثیه :

دقت داشته باشید که بسته بندی اثاثیه منزل را همیشه از وسایل کوچک شروع کنید. سپس بر روی کارتن ها نام وسایلی را که داخل آن قرار داده اید را یادداشت کنید این کار را هیچ وقت بر روی خود کارتن انجام ندهید بلکه با یک برچسب آن ها را مشخص نمایید. به هیچ عنوان یک کارتن را با وسایل سنگین پر نکنید چراکه امکان دارد کارتن ها پاره شوند. توجه کنید که کارتن ها را کاملا پر کنید تا زمانی که در داخل ماشین ها قرار می گیرند له نشوند و وسایل داخل کارتن دچار شکستگی نشود. وسایل سنگین همیشه در کف کارتن ها قرار دهید و وسایل سبک دیگر را بر روی آنها بگذارید. وسایل شکستنی و همچنین بزرگ را با ضربه گیر بسته بندی کنید و سپس داخل کارتن قرار دهید. برای جمع آوری وسایل شکستنی حتما و تاکیدا بر روی کارتن ها بنویسید ”مواظب باشید شکستنی است” این کار می تواند در حفظ وسایل حساس شما بسیار تاثیر گذار باشد.


شرکت حمل اثاثیه منزل در شیراز

بسته بندی کردن ظروف چینی و لوازم شکستنی :

لوازم شکستنی و یا ظروف چینی از حساس ترین بخش های جمع آوری لوازم منزل می باشد که برای جمع کردن آنها باید دقت لازم را داشته باشید. همیشه این نوع کارتن ها را یعنی کارتن های ظروف چینی را در یک قسمت کجاگانه ای قرار دهید تا به هنگامی که افراد شرکت باربری از راه می رسند بر روی آنها تاکید داشته باشید تا در حین جابه جایی دقت های لازم را داشته باشند. برای قرار دادن این ظروف در کارتن ها ، می توانید از روزنامه و یا حتی لباس و نایلون های جنابدار استفاده کرد.بهتر است هر ظرف را جداگانه از هم بسته بندی کنید تا بر روی یکدیگر نیفتند چراکه احتمال شکستگی ظروف بالا می رود. در کف کارتن های ظروف چینی همیشه یک تکه از ضربه گیر قرار دهید تا در هنگام قرار گیری بر روی زمین آسیبی به آن وارد نشود و زیر کارتن ها را با چسب های مخصوص و بزرگ کاملا محکم کنید و اگر نیاز باشد دوبار از چسب برای این کار استفاده کنید و نکته آخر این که اگر کارتن ها سنگین هستند آنها را با طناب کاملا محکم کنید.

دیگر خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به