شیراز رفت و روب > اسباب کشی در شیراز > قیمت اسباب کشی در شیراز

هزینه اسباب کشی در شیراز

اگر شما قصد اسباب کشی و جا به جایی وسایل را دارید، ابتدا باید قیمت اسباب کشی در شیراز را از شرکت مربوطه بدانید سپس اقدام به دریافت خدمات نمایید.

با دانستن هزینه اسباب کشی  تمام این عملیات را به شرکت های ارائه دهنده ی خدمات بسپارید. هزینه اسباب کشی در شیراز شامل کارگر اسباب کشی شیراز ، بسته بندی وسایل ، جا به جایی آن ها و استفاده از ماشین های حمل و نقل حساب می شوند که بنا بر عواملی که می توانند بر روی این عملیات اثر گذار باشند هزینه ها تا حدی کاهش و یا افزایش می یابند.

قیمت حمل اثاثیه منزل در شیراز

قیمت اسباب بار شیراز

جدول هزینه های مازاد در قیمت اسباب کشی در شیراز

دستمزد کارگر و هزینه اسباب کشی

روش های کاهش هزینه و قیمت اسباب کشی در شیراز

در کاهش قیمت اسباب کشی در شیراز نکته ی مهمی که حائز اهمیت می باشد اثاثیه و میزان بار می باشد که نقش مهمی را بر روی نرخ حمل اثاثیه منزل در شیراز دارد. هرچه میزان بار شما کمتر باشد نرخ و قیمت فرایند جا به جایی به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. در نتیجه سعی کنید در حد امکان از جعبه های اندازه هم و بزرگ استفاده کنید و تا حد امکان وسایل را به گونه ای بسته بندی کنید تا تعداد جعبه ها کاهش یابد. که در ادامه به بررسی مطالب راهکار ها و روش های کاهش هزینه و قیمت اسباب کشی در شیراز می پردازیم.


از مهمترین عواملی که در کم کردن قیمت حمل اثاثیه منزل در شیراز موثر می باشد ، بسته بندی اصولی و صحیح لوازم می باشد. اگر اثاثیه هایی که می بایست به محلی دیگر منتقل شود کم باشند و به صورت صحیح بسته بندی شوند ، مطلقا فضای کمتری را اشغال می کند، پس تعداد دفعاتی که مجبور هستید از خانه ی قبلی به خانه ی جدیدتان بروید کمتر می شود که علاوه بر صرفه جویی در هزینه های بنزین ، در قیمت اسباب کشی در شیراز می تواند تاثیر ویژه و به سزایی بگذارد.
از دیگر پیشنهادات برای کاهش هزینه ها می توان به انتخاب ایام مناسب اشاره کرد. اسباب کشی و جا به جایی وسایل را در روز های غیر رسمی و اواسط هفته انجام دهید. به دلیل افزایش تعداد مشتریان در ایام تعطیل ، ممکن است شرکت باربری اسباب کشی شیراز نرخ خود را افزایش دهند. به همین دلیل بهتر است در اواسط هفته و روز های غیر تعطیل خدمات جا به جایی را از این شرکت ها درخواست فرماییدکه از عوامل دیگر در هزینه اسباب کشی در شیراز می توان این مورد اشاره کرد.

اگر می خواهد از کامیون ها استفاده کنید باید با برنامه ریزی و اطلاع قبلی ، از شرکت درخواست وسیله ی مورد نظر را بکنید .استفاده از کامیون ها و ماشین های بزرگ می تواند عامل مهم دیگری در کاهش هزینه ها باشد. زیرا کامیون ها می تواند تعداد وسایل و کارتن های بیشتری را در خود جای دهد به همین دلیل هزینه ها رفت و آمد و استفاده از بنزین کمتر خواهد شد، زیرا رفت و برگشت کامیون به معنای مسافت بیشتر و سوخت بیشتر و در نتیجه هزینه ی بالاتر است.
کمک گرفتن از دوستان به جز زمانی که فقط یک چمدان با خودتان می برید و نه چیز دیگری، مجبور نیستید که همه ی کارها را خودتان به تنهایی انجام دهید. برای جا به جا کردن، بارگیری و بسته بندی وسایل مطمئناً به کمک احتیاج دارید. کمک گرفتن از شرکت های باربری برای بسته بندی و حمل بار و اثاثیه منزل در شیراز ، آسان ترین و کم استرس ترین راه برای انجام این کار است، ولیکن با کمک گرفتن از دوستان در بسته بندی، بارگیری و بردن به خانه ی جدید و باز کردن و حتی چیدن، هزینه هایتان کاهش می یابد.

نکات لازم در هزینه اسباب کشی در شیراز با توجه به کارگران

مضرات استفاده از تعداد کارکنان کم به منظور صرفه جویی بیشتر در هزینه

بعضی ها به منظور صرفه جویی در هزینه های خود از کارگر کمتر استفاده می کندد اما این مسئله به ضرر آنها تمام می شود زیرا:
اگر تعداد کارگر اسبب کشی در شیراز کم باشند زمان اسباب کشی طولانی تر می شود و به ازاء هر ساعت اضافه باید ۱۰ هزار تومان به آن ها بدهند .
بابت معطل شدن راننده ماشین ، باید مبلغ ۵۰ هزار تومان به راننده خاور بدهند.
وقتی که تعداد طبقات زیاد باشد و کارگرها کم باشند ، نیرو ها زود خسته می شوند و در حمل وسایل بی دقتی می کنند.
• 
نکته مهم تر اینکه آن ها احساس می کنند در حق شان کم لطفی شده و به بهانه های مختلف دستمزد بیشتری را طلب می کنند بنابراین بهتر است از همان ابتدا تعداد نیرو ها را متناسب با حجم وسایل خود انتخاب کنید.

دیگر خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به