شیراز رفت و روب > نگهداری کودک در شیراز

بهترین شرکت نگهداری کودک در شیراز

نگهداری از کودک در منزل در شیراز از خدمات شیراز رفت و روب می باشد که دارای پرستاران مجرب و آموزش دیده برای نگهداری و مراقبت از کودکان است که با گذراندن کلاس های روان شناسی کودکان و ... مهرات های لازم را برای مراقبت کودک در منزل به دست آورده اند. برای استخدام پرستار بچه در شیراز با ما در تماس باشید.
پشتیبانی 24 ساعته از خدمات
پشتیبانی ۲۴ ساعته از خدمات
نگهداری ساعتی کودک

نگهداری ساعتی کودکان در شیراز


استفاده از نیروهای آموزش دیده
استفاده از نیروهای آموزش دیده

استخدام پرستار کودک در شیراز

چرا نگهداری از فرزند دلبندتان را باید به ما بسپارید؟
به دلیل استفاده از پرستاران مجرب و آموزش دیده که دارای تجربه و تخصص لازم در این زمینه اند، همچنین ارائه خدمات به صورت ساعتی و تمام وقت

لیست هزینه نگهداری کودک در منزل شیراز

Icon
به صورت شبانه روزی (تمام وقت )
Icon
۸ ساعت کاری ( در روز )

عوامل موثر بر قیمت نگهداری از کودک در منزل شیراز

مشخص کردن قیمت و هزینه نگهداری از کودک در شیراز  به شرایط و عوامل متفاوتی بستگی دارد که بدون اعمال آنها نمیتوان به نتیجه درست و قطعی رسید. شرایطی مانند میزان ساعت کاری ، تعداد و رده سنی بچه ها ، میزان تحصیلات، تجربه و سوابق کاری نیروی اعزامی ، نوع نگهداری و ... از جمله عواملی اند که در قیمت پرستار بچه در شیراز تاثیر مستقیم دارند.
مهم ترین این عوامل عبارتند از : 

✔ برخی با گذراندن دوره‌های آموزش کودک یاری مهارت‌های خود را در تربیت و نحوه‌ی برخورد در شرایط مختلف با آن ها بالا برده‌اند و به‌ خوبی می‌توانند در حین ارائه‌ی خدمات مراقبتی با انجام بازی‌هایی مناسب با سن فرزند ، خلاقیت آن ها را ارتقا دهند و آموزش‌هایی از قبیل نقاشی، موسیقی و زبان و… را داشته باشند
✔ اگر شما نیاز به فردی دارید که علاوه بر مراقبت از فرزندان ، به برخی از امر منزل رسیدگی کند حتما در روز مصاحبه او در میان بگذارید. که سبب افزایش دستمزد خواهد شد.
✔ از دیگر عوامل تعیین کننده ی قیمت و دستمزد ، وضعیت جسمی فرزندتان شما می‌باشد. اگر فرزند شما نیاز به مراقبت های ویژه داشته باشد شما باید این موضوع را با شرکت مربوطه در میان بگذارید تا آن ها پرستارانی که تجربه ی مراقبت های متناسب با شرایط جسمی بچه شما را دارند به منزل شما اعزام نمایند.
✔ ساعات کاری نیز از مهمترین عوامل تعیین کننده‌ی قیمت پرستار کودک می‌باشد. توجه نمایید که هزینه نگهداری بچه در شب با هزینه نگهداری در روز متفاوت است. 

*** برای اطلاع دقیق تر از قیمت نگهداری کودک در شیراز یا دیگر خدمات مراقبتی همچون نگهداری سالمند در شیراز با پشتیبانی سایت تماس حاصل نمائید .

عوامل موثر بر قیمت نگهداری از کودک در منزل شیراز رفت و روب

نکات مهم در استخدام پرستار کودک

۱۱ نکته مهم استخدام پرستار کودک

برای به خدمت گیری یا به عبارتی پرستار بچه در شیراز باید نکاتی را مد نظر گرفت که این خصوصیات در زمانی که قصد به خدمت گرفتن خدمات نگهداری ساعتی کودک در شیراز دارید اهمیت کمتری به خود می گیرد اما در هر صورت نکات مهم زیر باید رعایت شود:
۱- سن مناسب برای پرستار از ۲۸ تا ۴۰ سال می باشد.
۲- مادر باید با خلق و خوی او آشنا باشد و با وی خوی بگیرد تا فرزند نیز احساس غریبی نکند.
۳- برای استخدام پرستار بچه در منزل باید موردتوجه قرار گیرد سن فرزند است، که بتوانیم مناسب با سن او، شخصی در مراقبت از کودک مهارت و تجربه ی کافی دارد را به کار بگیریم.
۴- مراقبت از کودکان با رده سنی ۵ سال یا کمتر از ۵ سال، حساس و دقیق تر می شود و احتیاج به مراقبت بیشتری دارند بنابراین بهتر است یک مربی مجرب در زمینه نگهداری کودک ، از فرزند شما مراقبت کند.
۵- هنگام مصاحبه با وی، باید ویژگی های رفتاری، عادتهای غذایی و حساسیت های فرزند به او گفته شود.
۶- باید بتواند علت بی قراری بچه ها را پیدا کند.
۷- باید یک جعبه کمک های اولیه در خانه وجود داشته باشد همچنین دفترچه بیمه، تلفن های ضروری و داروها در دسترس او قرار داشته باشند.
۸- همچنین باید به دانش کمک­ های اولیه آگاه باشد تا در صورت نیاز از آن استفاده کند.
۹- دفترچه بیمه، تلفن های ضروری و داروها در دسترس او قرار داشته باشند تا در صورت لزوم به آن ها دسترسی داشته باشد.
۱۰- هنگام انتخاب دقت کافی را داشته باشید زیرا در صورتی که بخواهید شخص دیگری را به جای او استخدام کنید ، ممکن است وابستگی هایی پیش بیاید که باعث بروز مشکل شود.
۱۱- از آنجایی که والدین ، امنیت و سلامت فرزندان خود را به دست آن ها می سپارند باید تحقیقات کافی از او داشته باشند و از شرکت های معتبر و دارای مجوز ، نیروی مناسب را درخواست نمایند.


پرستار بچه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

پرستار کودک باید توانایی های لازم برای ارتباط با بچه ها و آرام کردن آن را داشته باشد و در این مسیر اموزش های لازم را دیده باشد تا بتواند در هر شرایطی به خصوص هنگامی که کودک تازه از خواب بیدار شده و احتمال دارد به دلیل نبود مادرش دچار رعب و وحشت شود توانایی ارام کردن ان را داشته باشد. از جمله مهم ترین ویژگی ها عبارت است از :
• اندامی متناسب و بدون معلولیت داشته باشد.
• داشتن علاقه و انگیزه ی کافی تا بتواند به خوبی علت بی قراری ها را پیدا کند و آنان را آرام کند.
• ترجیحا خودش مادر باشد.
• مسئولیت پذیر باشد.
• صبور و با حوصله باشد
• رفتارهای عصبی و اختلال روانی نداشته باشد.
• باید بتواند سبک تربیتی والدین را بپذیرد و فرزند را به نحوه ی آنان تربیت کند.
• کارها را به نحو احسن انجام دهد تا بچه کمبودی حس نکند.  

وظایف پرستار کودک در منزل

گاهی برخی افرادی که تقاضای نگهداری کودک در شیراز را می دهند، درخواست نظافت منزل را نیز از پرستار می خواهند، این یکی از مواردی است که به علت تداخل وظایف ممکن است از کیفیت کار کاسته شود و در این صورت وظایف مشخص شده ای نمی توان برای پرستار برای نگهداری از کودک در نظر گرفت. پس بهتر است هنگام ثبت سفارش تنها خدمات مورد نظر را انتخاب کنید.
بخشی از وظایف پرستار کودک شامل موارد زیر می باشد:
✔در مورد رده سنی نوجوان آموزش مهارت های اجتماعی، خواندن و نوشتن ، بردن برای گردش و تفریح به بیرون از وظایف پرستار است.
پرستار بچه گاهی به مادرانی که تازه زایمان کرده اند، در نگهداری نوزادشان تا مدتی کوتاه کمک می کند.
✔ وظیفه مراقبت از او را دارد و کارهایی از قبیل لباس پوشاندن ، غذا دادن ، حمام کردن ، تعویض پوشک برای نوزاد انجام می دهد
نگهداری ساعتی کودک در محل کار، منزل یا بیرون از محیط خانه

دیگر خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به