شیراز رفت و روب > نماشویی شیراز

بهترین نماشویی در شیراز با قیمت مناسب و تضمین کیفیت

نماشویی در شیراز یکی از خدمات ارائه شده و پر طرفدار توسط شرکت شیراز رفت و روب می باشد که برای ارائه خدماتش از بهترین نیروهای مجرب و مدرن ترین دستگاه های روز دنیا استفاده می کند. شستشوی نمای ساختمان از مهم ترین نکات در خصوص خدمات ساختمانی می باشد و باید به آن توجه ویژه ای شود که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

شستشوی نمای ساختمان در شیراز رفت و روب به چه صورت است؟

  خدمات نماشویی همان روش جرم زدایی نما می باشد که به وسیله دستگاه های واترجت صنعتی و ابزار دیگر مانند ابر و طی ، پایلو ، پولیش ، سندبلاست و توسط لوازم جانبی مانند داربست ، کلاینر ، طناب، بالابر و اتو واشینگ انجام می شود.
• نماشویی
برای ساختمان های بلند با نماهای آجری ،شیشه ای ، کامپوزیت ، سنگی ، چوبی و سیمانی انجام می گیرد که به روش های مختلفی توسط نیروهای ماهر و با تجربه این مجموعه انجام می شود.

شستشوی نما در شیراز

چه مواقعی به خدمات نماشویی ساختمان نیاز داریم؟

شتسشوی نماهای ساختمانی بعد از باران و برف در فصل های زمستان .
مواقعی که آلودگی هوا به بیش از حد مجاز خود می رسد.
نمای ساختمان هایی که بسیار شیک و لوکس هستند و نیازمند زیبایی و جلوه هستند.
شستشوی ساختمان ها و مراکز معتبر که بسیار تمیزی برای آن ها اهمیت دارد.
ساختمان هایی که درنماهای آن ها از ابزار های خاص مانند کامپوزیت ، سنگ و شیشه استفاده شده است.

قیمت نماشویی ساختمان در شیراز چقدر است و به چه عوامل بستگی دارد؟

قیمت نماشویی ساختمان در شیراز به عوامل مختلفی از جمله :
میزان مساحت ساختمان ،
زمان لازم برای شستشو ،
تجهیزات و مواد به کار رفته شده در پروژه ،
روش مورد استفاده و تعداد نیروها
بستگی دارد که به صورت مستقیم بر روی هزینه ها تاثیر گذار هستند و طبیعتا هر چقدر مواد و زمان بیشتری مصرف هستند هزینه ی بالاتری بابت خدمات ارائه شده دریافت می شود.

شستشوی نمای ساختمان شیراز


انواع روش های نماشویی ارائه شده در شیراز رفت و روب

نماشویی با داربست

نماشویی با داربست برای ساختمان های بلند استفاده می شود،که پس از نصب داربست ها ، تیم حاضر و فنی برای شستن نماها بر روی داربست ها قرار می گیرند.
از مزایای نماشویی با داربست، می توان به تسلط بیشتر افراد در عملیات اشاره داشت.
شستشوی نما با داربست، علاوه بر وقت و هزینه زیادی که مصرف می کند امروزه به عنوان یک روش منسوخ شده از آن یاد می شود که فضای زیادی از محوطه ساختمان را نیز اشغال می کند که مقرون به صرفه نمی باشد.


نماشویی با طناب | نماشویی با راپل

نماشویی با طناب و راپل یکی از روش های محبوب شناخته شده است که بنا به قیمت پایین و اقتصادی بودن فرایند، مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی در روش نماشویی با طناب ، متخصصین با استفاده از ابزارهای فرود و تجهیزات ایمنی بالا، بدون نیاز به داربست و با آویزان شدن از بالاترین نقطه ساختمان عملیات نماشویی را آغاز می کنند که در این امر رعایت تمام نکات ایمنی واجب می باشد.

شستشوی نما در شیراز با واترسند بلاست

نماشویی با واترسند بلاست

واترسند بلاست برای شستشوی نماهایی می باشد که جرم سختی دارند و با دستگاه واترجت نمی توان آن ها را شست زیرا آن نما باید با آب فشار قوی شسته شود تا لایه برداری از سطح از تمام جرم ها،چربی ها و آلودگی ها به صورت عمقی انجام شود.
این روش نماشویی با واترسند بلاست در صنعت نیز کاربردهای فراوانی دارد و یکی از کامل ترین روش های نماشویی ساختمان می باشد و برای شستشوی نماهای آجری ، سنگی و بنتی استفاده می شود.


شستشوی نمای ساختمان شیراز با واترجت

نماشویی با واترجت

نماشویی با واترجت برای ساختمان هایی با طبقات بالا به راحتی انجام می شوند که با پاشیدن آب با فشار بسیار بالا تمام آلودگی های موجود در سطح را پاک می کند و آن ها را از بین می برد که بیشتر برای نماهای شیشه ای استفاده می شود.
واترجت انواع مختلفی دارد، مانند: واترجت آب گرم،واترجت آب سرد،واترجت برقی،واترجت موتور بنزینی و واترجت مرکزی که از مزایای آن می توان به شستن نما با واترجت بدون نیاز به داربست اشاره کرد.


نماشویی با کلایمر و مزایای استفاده آن

کلایمر یکی از فناوری هایی می باشد که امروزه برای شستشوی نما در شیراز مورد استفاده قرار می گیرد.
کلایمر ها نوعی دستگاه بالابر می باشد که در دو نوع دستی و اتوماتیک وجود دارند. دارای یک ریموت کنترل و یک باکسی می باشد که اپراتور یا نماشوی ساختمان، در داخل آن می ایستد و عملیات نماشویی با کلایمر را آغاز می کنند که از معایب آن می توان به هزینه ی بالا ، نصب و سرعت پایین حرکت آن اشاره کرد.
۳ مورد از مزایای استفاده از کلایمر در نماشویی ساختمان :
• کاهش هزینه و خطرات جانی نسبت به استفاده از داربست
• دسترسی مطمئن و آسان به محل مورد نظر
•  تسریع در پیشرفت کار و جابجایی آسان تجهیزات

نماشویی شیراز با کلایمر

نیروهای ماهر نماشویی ساختمان در این شرکت از تجربه و تخصص کافی برخوردار هستند ولی تمام فعالیت های شرکت محدود به این حوزه نمی باشد. شرکت خدماتی رفت و روب دارای سابقه ی چندین ساله در خدمات نظافت منزل و مشاعات ، باغبانی ، کفسابی ، شستشوی پرده ، شستشوی مبل ، کفسابی ، سمپاشی ، نگهداری از سالمندان و نیروی پذیرایی مجالس می باشد که برای تمام این خدمات نیروهای ماهر و آموزش دیده را استخدام کرده است و شما می توانید در صورت هر گونه سوالی با پشتیبانی ۲۴ ساعته شرکت تماس حاصل نمائید.

۶ نکته مهم در شستشوی نمای ساختمان که ما موظف به رعایت آن هستیم :

شستشوی نما شیراز رفت و روب برای جلوگیری از به وجود آمدن اتفاقات و خطرات، به رعایت نکاتی پایبند است که عبارتند از:
۱-
رعایت نکات ایمنی و ایجاد امنیت در انجام فرایند شستشوی نمای ساختمانی برای اپراتور ، از مهم ترین نکات می باشد.
۲- استفاده از مواد شوینده نانو و مخصوص ، ابزار آلات و تجهیزات ایمن و استاندارد برای انجام فرایند.
۳-
 پوشاندن درز هایی که ممکن است آب و مواد شوینده از آن ها عبور کنند و به داخل ساختمان راه پیدا کنند.
۴- رعایت مسئله ی برق و الکتریسیته و توجه به کابل های برق دستگاه و کابل های موجود در ساختمان.
۵-
نوع گارانتی که شرکت ارائه دهنده خدمات بعد از اتمام پروژه ضمانت می کند .
۶- تنظیم عقد قرارداد برای انجام خدمات شستشوی نمای ساختمان .

انتخاب روش شتسشوی نمای ساختمان شیراز بسته به نوع نمای ساختمان و موارد دیگر متفاوت است زیرا در هر ساختمان مواد و مصالح مختلفی به کار رفته است که باید از ابزارها و مواد شوینده ی به خصوص برای آن استفاده کرد.
به طور مثال برای برخی از نماها از واتر جت و ابر و طی و برخی دیگر از واترسندبلاست استفاه می شود. برای زیباسازی فضاهای ساختمان ، نماشویی شیراز یکی از راه های موثر و ساده و ارزان قیمت می باشد که برای حفظ سلامت ساختمان ها نیز بسیار موثر است.

دیگر خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به