شیراز رفت و روب > شست و شوی پرده در شیراز
شستشوی پرده

شستشوی پرده در شیراز - بهترین پرده شویی با حفظ کیفیت آن

پرده از جمله چیزهایی است که به دلیل کاربرد همیشگی آن در خانه در معرض انواع الودگی هاست. این آلودگی ها و گرد و غبار ها باعث کدر شدن و کثیفی پرده می شود که اگر راه های مقابله با آنها را به خوبی ندانید ممکن است به پافت پرده آسیب برسانید و باعث تغییر رنگ آن شوید. بنابراین سعی کنید شستشوی پرده را به افرادی بسپارید که تجربه کافی و لازم را در این زمینه داشته باشند.

✔ پرده شویی
از خدمات مشترک بین شرکت های نظافتی و خشکشویی هاست ولی شرکت های نظافتی به دلیل داشتن تخصص در این زمینه و انجام اختصاصی این فعالیت نتیجه بهتری می توانند برای شما رقم بزنند.
✔ شرکت شیراز رفت و روب  با داشتن سابقه  و همچنین نیروهای متخصص در این زمینه توانسته رضایت مشتریان را جلب و آنها را راضی نگاه دارد.
✔متخصصان این شرکت متناسب با جنس هر پرده یک نوع شست و شو را برای آن در نظر میگیرند. نوعی که کمترین مشکلی برای پرده به وجود نیاورد.

خدمات سرویس پرده شویی شیراز رفت و روب


باز ، نصب و شستشوی پرده های زبرا ، کرکره و...

باز ، نصب و شستشوی پرده های زبرا ، کرکره و...


استفاده از مواد مخصوص شوینده پرده و حالت دهنده پار

استفاده از مواد مخصوص شوینده پرده و حالت دهنده پارچه

متخصص در شستشوی پرده های مخملی ، ابریشم ، توری و …

متخصص در شستشوی پرده های مخملی ، ابریشم ، توری و ….


قیمت پرده شویی در شیراز

پرده شویی از جمله خدمات تخصصی شرکت رفت و روب است و تلاش کرده در این زمینه متناسب با نوع و ضخامت پرده از روش ها و وسایل مربوط به خود استفاده کند تا آسیب رسیدن به آن را به حداقل ممکن برساند.
یکی از تلاش های اصلی شرکت در این زمینه بخش مربوط به هزینه و قیمت شستشوی پرده در شیراز می باشد که تلاش کرده قیمتی منطبق با تعرفه های تعیین شده را اعلام و به آن پایبند باشد.
در مورد اعلام دقیق هزینه این کار باید به این نکته اشاره کرد که اعلام قیمت دقیق در این زمینه قبل از بازدید از پرده و گوش دادن به درخواست شما امکان پذیر نیست چرا که مبنای اصلی فعالیت شرکت بر پایه درخواست شماست.
قیمت پرده شویی در شیراز بسته به اتو زنی ، جنس آن ، مواد استفاده شده برای شستشو و خشکشویی متفاوت است و براورد هزینه پرده شویی باید پس از انجام کار یا هنگام بازدید از آن اعلام شود تا تفاوتی بین اعلام قیمت و قیمت نهایی وجود نداشته باشد.
تلاش ما در این بخش ، این است تا بتوانیم خدمات خود را با قیمت مناسب و منصفانه در این خصوص ارائه دهیم. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص قیمت شست و شوی پرده در شیراز می توانید درخواست خود را ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

خدمات این شرکت تنها در زمینه شست و شوی پرده نمی باشد اگر چه در این زمینه تخصص کافی و لازم را دارد ولی به همین فعالیت محدود نمی شود
بلکه شرکت خدمات نظافتی شیراز رفت و روب یک شرکت خدماتی است که سابقه چندسالته و موفق در زمینه کلیه امور خدماتی مورد نیاز جامعه از جمله نظافت منزل، مبل شویی، خدمات باغبانی ، سمپاشی ، نماشویی ، کفسابی و ... را ارائه می دهد که شما می توانید در صورت هر گونه سوالی با پشتیبانی ۲۴ ساعته شرکت تماس حاصل نمائید.

شرکت شیرار رفت و روب

۸ نکته پرده شویی از دید متخصصان شیراز رفت و روب

۱- والان‌ها، پنل‌ها و آویزها و سایر جاهای پرده را گرد‌گیری کنید. پلیسه ها می توانند مکان مناسبی برای تجمع میکروب ها و آلودگی باشند که باید به خوبی همه ی قسمت های آن را از شستشو داد و آن را به صورت مستقیم در برابر نور قرار داد.
۲- پرده‌های بدون آستر را می توانید در خانه بشویید اما مدل های آستردار را به خشکشویی بسپارید.
۳- قبل از شستن، ثبات رنگ پارچه را تست‌ نمایید. اگر پارچه آن ، مناسب شستشوی دستی یا ماشینی بود، ابتدا گوشه کوچکی از آن را که در دید نیست با کمی شوینده و آب گرم شستشو دهید و مطمئن‌شوید تغییر رنگی ایجاد نمی شود در غیر اینصورت شستشو را کنسل‌کنید و به خشک‌شویی زنگ‌بزنید.
۴- توجه کنید که برخی از پرده ها به دلیل جنسی که دارند باید سریع نصب شود تا چروک نشوند و نیازی هم به اتوکشی نداشته باشند.
۵- باید از مواد مخصوص جنس پارچه برای شستشو و از بین بردن لک ها استفاده کرد.
۶- در شستشو باید از جنس آنها اطلاعات لازم را داشت تا هنگام اتوکشی نکات لازم رعایت شود. برای مثال جنس حریر نیاز به اتوکشی دارند در صورتی که پرده های توری نیاز به اتو ندارند.
۷- در شستشوی پرده های نخی باید قبل از شستن، آن را به مدت ۱۵ دیقه در آب سرد خیس کنید تا غبار از آن جدا شود . سپس آب کثیف را خالی کنید و آن را در محلول شستشو بگذارید و حداقل به مدت سه بار آن را ابکشی کنید.
۸- در شستشوی پرده های نخی باید قبل از شستن، آن را به مدت ۱۵ دیقه در آب سرد خیس کنید تا غبار از آن جدا شود . سپس آب کثیف را خالی کنید و آن را در محلول شستشو بگذارید و حداقل به مدت سه بار آن را ابکشی کنید.

*** برای اطلاعات دقیق تر و راهنمایی های بیشتر در زمینه های مختلف می توانید با شرکت رفت و روب شیراز تماس حال نمائید. خدمات این شرکت شامل پرده شویی در شیراز یا همان شستشوی پرده در شیراز، نظافت منزل در شیراز، مبل شویی در شیراز و ارائه خدماتی همچون سمپاشی، باغبانی و ... می باشد 

پرده شویی

شستشوی پرده های لوردراپه

برای تمیز کردن لوردراپه از سری مخصوص جاروبرقی کمک بگیرید. برای شستشوی آن در منزل پس از جدا کرد از گیره ها، با کمی شوینده ملایم و اسفنج می توانیدآن ها را به صورت مجزا و بدون شستشو با آب تمیز کنید. همچنین گردگیری منظم می تواند از کثیف شدن آن جلوگیری کند. برای راهنمایی بیشتر می توانید از شیراز رفت روب متخصص در پرده شویی در شیراز کمک بگیرید.

شستشوی پرده های لوردراپه


شستشوی پرده های پلیسه ای

برای شستشوی این پرده ها باید از محلول شستشو و اسفنج استفاده کرد. اسفنج را به همه جای آن کشیده تا کاملا تمیز شود با استفاده از اسفنج و کهنه نیز می توانید میله را که جایگاه مناسبی برای پناه گرفتن ذرات گرد و غبار و میکروب ها هستند تمیز کنید. این پرده به دلیل ظرافت باید با دقت و حوصله کار کنید و از عجله کردن پرهیز کنید تا منجر به صدمه به آن نشود

شستشوی پرده های پلیسه ای


شستشوی پرده های چوبی

پرده های چوبی از جمله مدل هایی است که هنگام استفاده ی آب برای شستشوی آن ، کاملا خیس و خراب می شوند ، برای شستشوی این مدل نیاز به کمی تخصص هست. بنابراین کافیست آن ها را با یک برس نرم تمیز کرده و بگذارید خشک شوند. اگر در این زمینه تجربه ندارید کار را به شرکت های متخصص در این زمینه مثلا خدمات پرده شویی در شیراز واگذار کنید.

شستشوی پرده های چوبی

دیگر خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به