شیراز رفت و روب > شستشوی مبل در شیراز

شست و شوی مبل در منزل شیراز ( مبل شویی خوب با دستگاه پیشرفته )

به اطلاع شما همشهریان شیرازی می رسانیم که خدمات مبل شویی در منزل شیراز و شستشوی مبل با دستگاه و تمامی خدمات مربوط به آن توسط شرکت شیراز رفت و روب انجام می شود که با تعهد و تخصص و تجربه ای بسیار گرانبها به سهولت در اختیار تان قرار می گیرد.


چرا از خدمات مبل شویی استفاده کنیم ؟

مبل ها به دلیل قرار گرفتن در معرض آلودگی ،نیاز به شستشو و تمیزی ویژه ای دارند.
* آلودگی هوا نیز باعث شده است تا علاوه بر ریز گرد های موجود در هوا ، بسیاری از آلاینده های پخش شده نیز بر روی مبلمان بنشیند.
* ممکن است از حیوان خانگی استفاده کنید و یا فرزند کوچک داشته باشید که موی حیوانات و غذای کودکان سبب کثیف شدن مبل ها شوند.
* با استفاده از شرکت های خدماتی مبل شویی در شیراز در زمان صرفه جوی کرده و در کمترین زمان ، بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت را دریافت می کنید.
رفت و روب یک سایت خدمات نظافتی آنلاین می باشد که خدماتی نظیر پرده شویی در شیراز و شستشوی مبل در منزل شیراز را با استفاده از نیروهای مجرب و آموزش دیده ای که در اختیار دارد انجام می دهد. این نیرو ها برای انجام خدمات مبل شویی شیراز ، تمام دوره های مواد شناسی را برای استفاده در شستشوی مبل ، نحوه ی شستشوی مبل و شناسایی پارچه ها را گذرانده اند.

ثبت درخواست مبل شویی آنلاین


قیمت مبل شویی در شیراز چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

Icon

لیست قیمت مبل شویی در شیراز

هزینه و قیمت شستشوی مبلمان در منزل شیراز ، برای هر دست مبلمان به صورت ثابت در نظر گرفته شده است که بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد.
همچنین برای شستن و لکه گیری انواع مبلمان از دستگاه و مواد شستشوی مخصوص خشکشویی استفاده می شود که بنابراین انتخاب مواد شوینده و مواد مخصوص برای پاک کردن لکه های روی سطوح آن می تواند تاثیر مستقیمی بر روی هزینه ها داشته باشد.
به طور کلی عوامل موثر بر نرخ مبل شویی در شیراز عبارت اند از :
• تعداد نیروهای به کار گرفته شده در انجام خدمات
• تعداد و اندازه ی سرویس و تعداد نشیمنگاه های جداشونده آن
• میزان لکه های چربی موجود روی سطوح و پارچه ی مبلمان
• جنس پارچه و نوع رویه کوبی سرویس ( عادی یا لمه )
• از مواد شوینده استاندارد برای شستشو استفاده شود و یا مواد دلخواه مشتری باشد.
• نوع مبل و نحوه ی شستشوی مبلمان.
نحوه شستشوی مبل در منزل با دستگاه

نحوه شستشوی مبل در منزل با دستگاه به چه صورت است؟

شستشوی مبل در منزل شیراز یکی از سرویس های پر طرفدار در زمینه ی خدمات خانگی می باشد که توسط شرکت رفت و روب در حال ارائه می باشد.
دستگاه‌هایی که جهت این خدمات مورد استفاده قرار می گیرد انواع مختلفی دارند که هر کدام نحوه‌ی عملکرد متفاوتی دارد.
اما به صورت کلی این نوع دستگاه ها دارای اجزایی از جمله مخازن جداگانه برای آب تمیز و آب کثیف ، موتور مکنده ، نازل و کف‌ساز می باشد.
نحوه شستشو با این دستگاه ها به این صورت است که بعد از جارو کردن و گرفتن گرد و غبار از سطح مبل ، ابتدا ترکیب آب و مواد شوینده به صورت فوم روی سطح اسپری می‌شود تا آلودگی ها در فوم حل شود. در آخرین مرحله به کمک مکش دستگاه ، آبگیری انجام می شود یعنی تمامی آب و کف از سطح مبل جمع می‌شود.
شستشوی مبل با دستگاه شیراز بسیار کارآمد و مقرون به صرفه می باشد که علاوه بر مبل ها ، صندلی های ناهارخوری ، کوسن و تشک های خواب را نیز می توان تمیز کرد.
برای تمیز کردن لکه های مبل و شستشوی آن ها، با استفاده از نیروهای حرفه ای و یک شرکت مبل شویی خوب در شیراز به راحتی می توانید مبل ها را در منزل بشویید و نیازی به زحمت حمل و نقل و جا به جایی وسایل نداشته باشید، چرا که همیاران ما به کمک شما می آیند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر فقط کافی است با شماره های درج شده درسایت تماس بگیرید و پاسخ خود را از کارشناسان خبره ما دریافت کنید.


۵ نکته ی مهمی که باید در شستشوی مبلمان توسط شرکت رعایت شود:

۱- هنگام شستشوی مبل در منزل شیراز ، نظافت منزل باید به صورت کامل رعایت شود و از ریختن آب در کف محل خودداری شود.

۲- در صورت آبریزی زیاد هنگام مبل شویی ، می بایست پارچه ای در کف ساختمان برای جلوگیری از سرازیر شدن آب پهن شود.

۳- توجه به زمان شستشوی مبلمان نیز از نکات حائز اهمیت در تمیز کردن آن ها می باشد.

۴- با توجه به جنس پارچه ، مواد شوینده درجه یک استفاده شود که در غیر این صورت، مواد شوینده باید طبق نظر مشتری انتخاب شود.

۵- متخصص شستشو قبل از شروع کار، روی قسمتی از پارچه‌ی پشت مبل را باید مواد شوینده تست کند تا از واکنش‌پذیری احتمالی شوینده مطمئن شود.

نکته ی مهم در شستشوی مبلمان

مبلشویی در شیراز

زمان شستشوی مبلمان چقدر است؟

همانطور که گفته شد یکی از نکات مهم در شستشوی مبلمان توجه به میزان زمان استفاده شده در ارائه ی خدمات می باشد . تمام مراحل از جمله تمیز کاری سطوح از گرد و غبار ، تست مواد شوینده ، لکه برداری از سطوح ، شستشوی مبلمان ، خشکشویی و تمیزکاری باید در مدت زمان کوتاهی انجام دهد که باید در این میزان زمان، خدمات خوب با کیفیت بالا به مشتری ارائه شده باشد.
در این مدت مهارت فردی که با دستگاه مبل شویی و خشکویی کار می کند در نظر گرفته می شود که به صورت مستقیم بر زمان شستشو تاثیر می گذارد.
 از مرحله ای که آب و مواد شوینده در دستگاه وارد می شود تا مکش آب کثیف در حدود ۲ تا ۳ ساعت زمان می برد.
به همین سرعت می توانید مبل های لک شده، کثیف و الوده را تمیز کنید که سرعت شستشوی مبل با دستگاه به خصوص در موقع خانه تکانی یک مزیت و کمک بزرگ محسوب می شود.
توصیه ای که در این باره می توان انجام داد این می باشد که سرویس مبلمان خود را ۶ ماه یک بار با استفاده از مواد مرغوب بشویید.

شستشوی مبل با دستگاه شیراز و مزایای آن

مبلمان ها وسایل پر کاربردی هستند که می بایست آن ها عاری از هرگونه آلودگی باشند. برخی از اسپری ها و مواد می توانند به صورت سطحی تمام آلودگی را پاک کنند ولی تمیز کردن سطوح باید به صورت عمقی از روی وسایل انجام شود که بهترین روش استفاده از دستگاه های شستشوی مبل می باشد. از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱-
تکنولوژی به کار رفته در دستگاه های مبل شویی موجب سهولت و ساده شدن فرایند کار شده است.
۲-
استفاده از دستگاه های مبل شویی به علت سرعت بالای شستشو و مکش رطوبت ، بوی نامطبوعی را در فضا ایجاد نمی کند و در سلامت افراد خانواده و بهداشت محیط تاثیر به سزایی می گذارد.
۳-
از مهم ترین مزایای شستشوی مبل با دستگاه  ، شستشو و خشک شدن سریع وسایل را می توان نام برد. 
۴- شستشوی مبل با دستگاه شیوه ای مطمئن برای نظافت مبلمان است که به رنگ پارچه رو مبلی هم آسیبی وارد نمی کند.
۵-
به طول عمر آن ها نیز کمک ویژه ای می کند.

دیگر خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به