شیراز رفت و روب > شستشوی مبل در شیراز
مبل شویی در شیراز

مبل شویی در شیراز

به اطلاع شما همشهریان شیرازی می رسانیم که خدمات مبل شویی در شیراز ، مبل شویی در منزل شیراز و شستشوی مبل با دستگاه شیراز و تمامی خدمات مربوط به مبل شویی شیراز توسط شرکت شیراز رفت و روب که یک مبل شویی خوب در شیراز می باشد انجام می شود که با تعهد و تخصص و تجربه ای بسیار گرانبها به سهولت در اختیار تان قرار می گیرد.

خدمات مبل شویی در شیراز

چیدمان زیبای منزل و محیط اداری همیشه با یک دست مبلمان شیک و خوش رنگ ، بیشتر به چشم می آید و بهتر دیده می شود که بخش اصلی از فضای منزل در چیدمان و دکوراسیون محسوب می شوند و با مراقبت از آن ها می توانید سال های سال به خوبی ازشان استفاده کنید. ولیکن با همه ی مراقبت ها ، مبل ها به دلیل قرار گرفتن در معرض آلودگی ،نیاز به شستشو و تمیزی ویژه ای دارند. آلودگی هوا نیز باعث شده است تا علاوه بر ریز گرد های موجود در هوا ، بسیاری از آلاینده های پخش شده نیز بر روی مبلمان بنشیند. ممکن است از حیوان خانگی استفاده کنید و یا فرزند کوچک داشته باشید که موی حیوانات و غذای کودکان سبب کثیف شدن مبل ها شوند. با استفاده از جوش شیرین ، آبلیمو و موادی که در خانه موجود می باشد نمی توان این آلودگی را پاک کرد به همین علت باید از شرکت های خدماتی مبل شویی در شیراز استفاده فرمایید تا در کمترین زمان ، بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه دهند.رفت و روب یک سایت خدمات نظافتی آنلاین می باشد که خدماتی نظیر مبل شویی در شیراز و شستشوی مبل در منزل شیراز را با استفاده از نیروهای مجرب و آموزش دیده ای که در اختیار دارد انجام می دهد. این نیرو ها برای انجام خدمات مبل شویی شیراز ، تمام دوره های مواد شناسی را برای استفاده در شستشوی مبل ، نحوه ی شستشوی مبل و شناسایی پارچه ها را گذرانده اند.


خدمات مبل شویی در شیراز

شستشوی مبل با دستگاه شیراز و مزایای آن

مبلمان ها وسایل پر کاربردی هستند که می بایست آن ها عاری از هرگونه آلودگی باشند. برخی از اسپری ها و مواد می توانند به صورت سطحی تمام آلودگی را پاک کنند ولی تمیز کردن سطوح باید به صورت عمقی از روی وسایل انجام شود که بهترین روش استفاده از دستگاه های شستشوی مبل می باشد. تکنولوژی به کار رفته در دستگاه های مبل شویی موجب سهولت و ساده شدن فرایند کار شده است. استفاده از دستگاه های مبل شویی به علت سرعت بالای شستشو و مکش رطوبت ، بوی نامطبوعی را در فضا ایجاد نمی کند و در سلامت افراد خانواده و بهداشت محیط تاثیر به سزایی می گذارد. از مهم ترین مزایای شستشوی مبل با دستگاه شیراز ، شستشو و خشک شدن سریع وسایل را می توان نام برد. مبل شویی شیراز و شستشوی مبل با دستگاه شیراز شیوه ای مطمئن برای نظافت مبلمان است که به رنگ پارچه رو مبلی هم آسیبی وارد نمی کند و به طول عمر آن ها نیز کمک ویژه ای می کند.

مبل شویی

قیمت مبل شویی در شیراز چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت مبل شویی در شیراز و قیمت شستشوی مبلمان در منزل شیراز به چه عواملی بستگی دارد؟
هزینه و قیمت شستشوی مبلمان در منزل شیراز ، برای هر دست مبلمان به صورت ثابت در نظر گرفته شده است که بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. همچنین برای شستن و لکه گیری انواع مبلمان از دستگاه و مواد شستشوی مخصوص خشکشویی استفاده می شود که بنابراین انتخاب مواد شوینده و مواد مخصوص برای پاک کردن لکه های روی سطوح آن می تواند تاثیر مستقیمی بر روی هزینه ها داشته باشد.به طور کلی عوامل موثر بر نرخ مبل شویی در شیراز عبارت اند از :
• تعداد نیروهای به کار گرفته شده در انجام خدمات
• تعداد و اندازه ی سرویس و تعداد نشیمنگاه های جداشونده آن
• میزان لکه های چربی موجود روی سطوح و پارچه ی مبلمان
• جنس پارچه و نوع رویه کوبی سرویس ( عادی یا لمه )
• از مواد شوینده استاندارد برای شستشو استفاده شود و یا مواد دلخواه مشتری باشد.
• نوع مبل و نحوه ی شستشوی مبلمان.


شستشوی مبل در منزل شیراز به چه صورت انجام می شود؟

شستشوی مبل در منزل شیراز یکی از سرویس های پر طرفدار در زمینه ی خدمات خانگی می باشد که توسط شرکت رفت و روب در حال ارائه می باشد. شستشوی مبل با دستگاه شیراز بسیار کارآمد و مقرون به صرفه می باشد که علاوه بر مبل ها ، صندلی های ناهارخوری ، کوسن و تشک های خواب را نیز می توان تمیز کرد. برای تمیز کردن لکه های مبل و شستشوی آن ها، با استفاده از نیروهای حرفه ای و یک شرکت مبل شویی خوب در شیراز به راحتی می توانید مبل ها را در منزل بشویید و نیازی به زحمت حمل و نقل و جا به جایی وسایل نداشته باشید، چرا که همیاران رفت و روب برای شستشوی مبل در شیراز در منزل به کمک شما می آیند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات مبل شویی در منزل شیراز و قیمت شستشوی مبلمان در منزل شیراز فقط کافی است با شماره های درج شده درسایت تماس بگیرید و پاسخ خود را از کارشناسان خبره شرکت خدماتی مبل شویی شیراز دریافت کنید.

مبل شویی خوب در شیراز

نرخ مبل شویی در شیراز

۶ نکته ی مهمی که باید در شستشوی مبلمان رعایت شود.

  • گرد و غبارها بیشترین آسیب رابه الیاف رویه مبل ها می زنند و موجب پوسیدگی و از بین رفتن الیاف آن می شوند. جارو کردن مرتب با جاروبرقی مانع از نفوذ گرد و غبار به داخل بافت پارچه می شود. اگر قصد سفر دارید و مدتی در منزل نیستید روی مبل ها را با پارچه ای بزرگ بپوشانید تا مانع از عبور گردو غبار به داخل پارچه و الیاف شود. غبار گیری قبل از مبل شویی و شستشوی مبل در منزل ضروری است و کیفیت کار را افزایش می دهد.
  • هنگام شستشوی مبل در منزل شیراز ، نظافت منزل باید به صورت کامل رعایت شود و از ریختن آب در کف محل خودداری شود.
  • در صورت آبریزی زیاد هنگام مبل شویی ، می بایست پارچه ای در کف ساختمان برای جلوگیری از سرازیر شدن آب پهن شود.
  • توجه به زمان شستشوی مبلمان نیز از نکات حائز اهمیت در تمیز کردن آن ها می باشد.
  • با توجه به جنس پارچه ، مواد شوینده درجه یک استفاده شود که در غیر این صورت، مواد شوینده باید طبق نظر مشتری انتخاب شود.
  • متخصص شستشو قبل از شروع کار، روی قسمتی از پارچه‌ی پشت مبل را باید مواد شوینده تست کند تا از واکنش‌پذیری احتمالی شوینده مطمئن شود.

زمان شستشوی مبلمان چقدر است؟

همانطور که گفته شد یکی از نکات مهم در شستشوی مبلمان توجه به میزان زمان استفاده شده در ارائه ی خدمات می باشد . تمام مراحل از جمله تمیز کاری سطوح از گرد و غبار ، تست مواد شوینده ، لکه برداری از سطوح ، شستشوی مبلمان ، خشکشویی و تمیزکاری باید در مدت زمان کوتاهی انجام دهد که باید در این میزان زمان، خدمات خوب با کیفیت بالا به مشتری ارائه شده باشد.در این مدت مهارت فردی که با دستگاه مبل شویی و خشکویی کار می کند در نظر گرفته می شود که به صورت مستقیم بر زمان شستشو تاثیر می گذارد. از مرحله ای که آب و مواد شوینده در دستگاه وارد می شود تا مکش آب کثیف در حدود ۲ تا ۳ ساعت زمان می برد. به همین سرعت می توانید مبل های لک شده، کثیف و الوده را تمیز کنید که سرعت شستشوی مبل با دستگاه به خصوص در موقع خانه تکانی یک مزیت و کمک بزرگ محسوب می شود. توصیه ای که در این باره می توان انجام داد این می باشد که سرویس مبلمان خود را ۶ ماه یک بار با استفاده از مواد مرغوب بشویید.

مبلشویی در شیراز
دیگر خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به